Bitmeyen Sevgi... Kim Rae Won ve Lim Soo Jeong'un harika oyunculuğunu izlemeye hazır mıyız gençler? Oyunculara sevgimin kat be kat arttığı bir yapımdır. 

 Adı: ...ing
Yönetmen: Lee Eon Hye
Yapımcı: Hwang Pil Seon
Yazar: Kim Jin
Türü: Romantik, Komedi, Dram
Süre: 104 Dakika
Yıl: 2003


 
Küçüklüğünden beri hastalıklardan kurtulamayan ve asosyal bir kızın hikayesi... Salya sümük ağlayabilitesi yüksek bir filmdir.
Bir gün alt dairelerine yakışıklı bir kiracının taşınmasıyla kızımız beklediği o fedakar aşkı tadar. Annesi hayatı ona sevdirebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Her ne kadar bir geleceği olmadığı bilinse de kızımız bir bale aşığıdır. Ancak beklenilenin aksine film mutlu sonla bitmez... İşte o zaman filmin işlediği konuyu, adında da bulunan bitmeyen sevgiyi anlıyorsunuz.
Filmde en komik sahne esas oğlanımız Kim Rae Wonun kızın numarasını yere yazdıktan sonra silmeye çalıştıkları sahneydi... :D                    
"Senin sorunun bu, Misuk... Aşkla işi birbirine karıştırıyorsun. Ne kadar verirsen o kadar almak istiyorsun. Gerçek aşk böyle değildir. Aşk, hiçbir şey almadan mutlu olmaktır... Sadece vermektir."
  
"-Ki-Su mu? Okulun önündeki bayraklı adam mı? O, lisedeyken bizim okuldan bir kızı sevmiş… Ve yağmurlu bir günde Ki-Su onu beklerken, kız caddeyi geçmeye çalışmış ve bir araba onu ezip öldürmüş... O günden beri okulun önünde durup trafiği yönetiyor… Ve yağmur yağdığında hep ağlıyor…"
***
"-Şu garip adam bir zavallı… Aşkını kaybedip yalnız kalmış. Aşkından delirmiş... 
+Mutlu bir insana benziyor. Herkes böyle bir aşk yaşayamaz. Hem o aşk daima kalbinde yaşayacak." 

0 yorum Blogger 0 Facebook

Yorum Gönder

 
Cadı Kazanı © 2013. All Rights Reserved.
Top