Daha geçenlerde yazmıştım konusunu. Bugün denk gelince çok şaşırdım. Olimpos Yayınları işini biliyor vallaha ne diyeyim. Secret Garden 1 ve 2 den sonra Kız Arkadaşım 9 Kuyruklu Tilki dizilerini de roman olarak basmıştı. Sıra gelmiş My Princess dizisine. Yalnız dizinin senaristinin Kim Eun Sook olması lazım yazar Sohn Hyun Kyung bilmiyorum açıkçası. Romanlaştıran kişi o olsa bile eserin aslı Kim Eun Sook'a aittir efenim. Bu konuda hassasım. Bu kitap da okunacaklar listesine eklendi efenim. Fiyatı 25 TL imiş. Bu fiyattan mümkün değil almam yalnız, indirimleri beklerim. Bakalım yayınevinin bir sonraki adımı ne olacak. :)


İmparatorluk hanedanında tatlı, eşsiz bir aşk!
Seol hiçbir zaman Kore Krallığı’nın bir prensesi olmayı dilememişti. Aslında birçok part-time işte çalışan bir öğrenciden başka bir şey değildi. Kaderin cilvesiyle Seol, kendisini sarayda bulur ve prenses olma etiği üzerine ders almaya başlar. Sürpriz bir şekilde bu dersleri kendisine veren kişi de daha önce Seol’un başını derde sokan diplomat Hae Young olur.
Görünüşe göre, Hae Young da Seol’a ders verme konusunda çok masum değildir. Kraliyet hazinesine ulaşabilmek adına, Seol’u saraydan atmak için elinden geleni ardına koymayacaktır. Fakat farkında olmadan gün geçtikçe birbirlerine daha yakınlaşır ve bağlanırlar. Acaba Hae Young kraliyet hazinesinin peşinden koşmayı bırakıp Seol’u tercih edecek midir?
Prensesim, hem Güney Kore hem de uluslararası boyutta izleyicileri tarafından çok sevilen tatlı ve unutulmaz bir romantik komedi dizisidir.

0 yorum Blogger 0 Facebook

Yorum Gönder

 
Cadı Kazanı © 2013. All Rights Reserved.
Top