Efsanevi Secret Garden dizisi kitaba uyarlanmış ve üstüne Türkçe olarak Olimpos Yayınları'ndan yakında satışa çıkacak!

"Sevilen Kore draması Secret Garden'ın roman uyarlaması Türk hayranlarıyla buluşuyor. Diziyi sevdiyseniz, kitaba bayılacaksınız!
Yüreğinizi ısıtacak bir aşk hikâyesi. Fantastik, romantik komedi ve dram türlerinin mükemmel bir birleşimi.Önceden fark edemedikleri benliklerini, ancak ruhları yer değiştirdikten sonra fark eden iki kişinin kendi vücutlarını geri almak için girdikleri aşk kokan yarış. “Parasız, tipsiz bir erkeği affetsem bile yumruğu yavaş bir erkeği affetmem.” İstese de gizleyemeyeceği, ucuz makyaj yapsa bile göz alıcı bir güzelliğe sahip, “Neden aksiyon dublörlüğü yapıyorsun?” diye sorulduğunda “Kaderim.” diye yanıtlayıp gülümsemesiyle ışıldayan, yemek yedikten sonra kendi hesabını kendi ödeyen, kaba ve kötü biriyle karşılaştığında ona sert bir uçan tekme atan kız.
Gururum incinse de, bu garip kızı sürekli özlüyorum. “Tanrı kesinlikle kadın olmalı. Bu yüzden beni yarattı.” Zaman ve duygu israfı yapmak istemeyen, anlaşmalı evliliğin en iyi romantizm olduğuna inanan; düşüncesiz, olgunlaşmamış ve şeytani fikirlerine bakılırsa, Tanrı’nın bu insanı yaratırken bir an uyukladığı kesin. Başkasının acısını umursamayan, başkasının duygularını hiç umursamayan bu adam, tatlı ama bir o kadar da tehlikeli." 

0 yorum Blogger 0 Facebook

Yorum Gönder

 
Cadı Kazanı © 2013. All Rights Reserved.
Top