16 yorum Blogger 16 Facebook

 1. uff inşallah üniversiteyi kazanırım da buna gerek kalmaz :)
  Ama yinede mükemmelmiş :)

  YanıtlayınSil
 2. Merhaba ben de kursa kayıt olmak istiyorum hatta yaz kursu açılacak denmişti bana ama açılmamış sanırım. Bu döneme kayıt olmak için ne kadar önceden gidip kayıt olmak gerekli acaba bir bilginiz var mı? :')

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yaz kursu için bir bilgim yok. Ama belki Tömer'in Kadıköy'de yeni açılan şubesinde vardır onu bilemeyeceğim. Bu dönem için bir ya da iki hafta önceden kayıt süresi başlar büyük ihtimal. Ama son güne kadar kayıt olabilirsiniz.

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. O konuda çok bir bilgim yok açıkçası. Ama ben peşin ödüyorum.

   Sil
 4. açıkcası kimse telefona bakmıyor nasıl iştir anlamıyorum

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet bazen öyle tatsız durumlar olabiliyor. Eğer kurs hakkında bilgi almak isterseniz, Korece hocamızın mail adresini vereyim. Geç cevap verebilir, ama mutlaka cevap verecektir diye düşünüyorum. :)
   gunsukim88@gmail.com

   Sil
 5. ben koreden dün gece geldim de o gazla nasıl öğrenirim nereye gitmem gerekiyor diye bakarken sayfana girdim Tömeri çok duymuştum ama Yalovada okuyorum ve Koreye gitmek için para biriktiriyorum diye gidememiştim Korece kursuna.Şimdi asıl soru gecen hafta başlamıs kurs sanırım bn gitsem çok şey kaçırmıs olurmuyum sence :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bir haftada bir şey kaçırmış olmazsın bence. Hem zaten ilk kurdan başlayacaksın sanırım, hemen telafi edebilirsin ilk dersi. :)

   Sil
 6. Aslında harfleri okuyabiliyorum yinede ilk kurdan mi baslamam gerek sence :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Onu tam olarak söyleyemem açıkçası. Ama hocalar sana kısa bir test yaparlar, öyle anlaşılır. :)

   Sil
 7. çok teşekür ederim :) bu son soru kusura bakma kredi kartından kurs ücretini çekiyorlarmı belki biliyorsundur diye soruyorum .

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ben şimdiye kadar hiç karttan ödemedim, ne desem yalan olur yani. :)

   Sil

 
Cadı Kazanı © 2013. All Rights Reserved.
Top