28 Kasım 2017 Salı günü, Kore Cumhuriyeti Büyükelçiliği Kore Kültür Merkezi, Afyon Kocatepe Üniversitesi işbirliği ile Afyon’da Kore Kültür Günü düzenlenecektir.
Saat 12:30-19:30’da Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Kampüsü İbrahim Küçükkurt Konferans Salonu’nda Kore filmi gösterimi, Kore-Türkiye ilişkileri semineri, Kore’de eğitim ve Korece tanıtım seminerleri, Macsabal çömlek yapma performansı, Kore gelenekselkıyafeti giyip fotoğraf çekimi ve Kore’nin ünlü geleneksel çalgılar grubu olan Lee Youngsin'in Soritarae grubunun Kore geleneksel müziği konseri gibi çeşitli etkinlikler düzenlenecektir. Etkinliğin programları hakkında ekteki afişten detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu etkinliğin tüm programları ve konseri ücretsizdir.

Bu etkinlikte gönüllü olmak isteyen arkadaşların yunushan777@gmail.com adresine ‘Afyon etkinliğinde gönüllü olmak istiyorum’ yazarak 23 Kasım Perşembe günü saat 24:00’a kadar ad-soyad ve cep telefon numaralarını belirten e-mail göndermelerini rica ediyoruz. Henüz gönüllü başvurusunda bulunmamış fakat bu etkinlikte görev almak isteyenlerin KKM Gönüllü Başvuru Formu’nu doldurup korekulturinfo@gmail.com adresine göndererek gönüllü olmaları gerekmektedir. KKM Gönüllü Başvuru formu için aşağıdaki linki tıklayınız.
Etkinlikte Gönüllü olarak görev alacak arkadaşların 28 Kasım Salı günü saat 12:00'de İbrahim Küçükkurt Konferans Salonu’nda olmaları rica olunur.
-Danışma : Kore Kültür Merkezi, Yunus Bey (0312-468-3050)

0 yorum Blogger 0 Facebook

Yorum Gönder

 
Cadı Kazanı © 2013. All Rights Reserved.
Top