İsminizi Kore sokaklarına kazıtmak ister misiniz? smile ifade simgesi
Bunun için tek yapmanız gereken,http://www.imagineyourkorea.com/write-your-name linkine tıklayarak başvuru yapmanız ve son aşamada herhangi bir SNS'inizde paylaşmanız! Üstelik Kore'ye 2 kişilik gidiş-dönüş biletini kazanma şansınız da olacak! Kore'de kalacağınız süre zarfı ise 4 gün 3 gece olacak ve 3 gecelik konaklamanızı da Kore Turizm Organizasyonu karşılayacak. Ayrıca Changwon şehrinde bulunan Sang Sang Gil'de bir günlük tur düzenlenecek.
Toplamda 6 kazanan olacak. Kim bilir bu 6 takım arasından biri olabilirsiniz! ^^
Bu fırsatı KAÇIRMAYIN! ^^
(*Kazanan kişinin ülkeye giriş tarihi 28 Ekim 2015 olmalıdır.)
Başvuru 30 Eylül'e kadar sürecek. Başvuru yaptıktan sonra size bilgilendirme gelecek. smile ifade simgesi ‪#‎WriteYourNameInKorea‬ ‪#‎KTOTurkey‬

Not: İsminizi girerken İngilizce karakterlerle girmelisiniz. Ö,Ş,İ,Ü ,Ğ,Ç gibi Türkçe harfleri İngilizce karakterleriyle (O,S,I,G,U,C gibi) girmeniz gerekiyor.

4 yorum Blogger 4 Facebook

 1. Şansımı deneyeceğim ama İngilizcem yok :( Şanssızımdır çıkması çok zor ama olurda çıkarsa ingilizce bilmemem sorun olur mu?

  YanıtlaSil
 2. ya ben herşeyi yazdım da ' you can enter english only' diyor yaa o ne ??? napıcamm yoruma cvp verirseniz sevinirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sadece ingilizce yaza bilirsin diyor

   Sil
 3. Hello.

  Your name has been successfully printed in “Write Your Name in Korea” book.
  You can find your name in the “Write Your Name in Korea” book we’ve printed.
  This book is accessible on the first floor of Changdong Art Center in Changdong Art Village. (Changdong Art Center Opening Hours : 11am ~ 6pm, Closed on Mondays)

  The campaign continues till the end of this year. You can get ecobag, transportation card, t-shirt and Korean rubber shoes and use free Changwon city tour bus until December 31, 2015 with the provided gift voucher.

  bana böle bir mail geldi :)
  Ne olabilir hediyeleri elden veriyorlar sanırım değil mi :(

  YanıtlaSil

 
Cadı Kazanı © 2013. All Rights Reserved.
Top