Evet arkadaşlar yalan yok Han Ga In ile bir fotoğrafım mevcut. Ama bu fotoğraf tam da sizin beklediğiniz gibi olmayabilir. Hatta ve hatta size ufaktan fake atmış bile olabilirim. Ama yemin etsem başım ağrımaz diye düşünüyorum.
Nasıl mı? Uzun hikaye diyip kestirip atardım, ama yazacak konu bulamadığım şu günlerde ilaç gibi geldi. Facebookumda yaptığım büyük bir temizleme neticesinde aklımda bir ampul yandı. Ben bunu yayınlamamışım yahu dedim kendi kendime. Dedim ne duruyorum sıva kızım kolları yine. İncir çekirdeğini doldurmayan bir konuyu daha yaz. :D
2013 yılındaki geniş çaplı Güney Kore EXPO etkinliklerini hatırlarsınız. İşte 3 sene önce bu zamanlar güzeller güzeli Han Ga In gelmişti İstanbul'umuza. Yazımı okumayanlar için hatırlatmak amaçlı ekleyeyim hemen.

Han Ga İn ile Söyleşi [13 Eylül 2013] & Architecture 101 - 건축학개론 (2012)

İşte tam da o etkinlikte hiç fotoğraf çekmedim diye ahlanıp vahlanmıştım. Han Ga In teee oralardan gelmiş de bir fotoğraf çektirememiştim. Lakin daha sonra bir fotoğrafa denk geldim. Kendisinin lavabodan çıkarken çekilen bir fotoğrafıydı. La dedim ben o sırada sinemadan çıkıyorum falan derken o gerçeği keşfettim. Altta ben de görünüyordum. Evet durumum belki trajikomik belki acınası. Ama bu fotoğrafı çok sevdim ben. Saçlarım görünüyordu sadece en pokahantas stilinde ama hoşuma gitmişti ne yapabilirim. :))) 
Fotoğrafın altına doğru bakarsanız görebilirsiniz. Sizin için Flash TV tarzı ok işaretini de yaptım göremeyenler olur diye. :D

0 yorum Blogger 0 Facebook

Yorum Gönder

 
Cadı Kazanı © 2013. All Rights Reserved.
Top