Evet arkadaşlar geçmiş duyurumdan da hatırlayacağınız üzere. "Bana Göre Kore..." konulu bir video yarışması yapılmaktaydı. Ben buna katıldım. Aslında tam olarak katıldım da diyemeyiz. Makus talihim tekerrür ederek yine figüran oldum. :D

2014 Kore ile İlgili Video Yarışması / 2014 Video Contest About Korea

Şöyle ki; Korece kursumdaki arkadaşlarım Sibel ve Ceyda kardeşler, video yarışmasına katılmak üzere kolları sıvadılar. Kurguyu hazırladılar, çeşitli mekan çekimlerini yaptıktan sonra sıra geldi Kore restorantında ve Kore karaokesinde çekim yapmaya. Bu çekimlerde de arkadaşların yanında figüranlık yapmaktayım. Aslında toplasan 10 saniye bile görünmedik ama o günü eğlenerek geçirdik en azından.
Önce Taksim Taebek restorantta yemeklerimiz söyledik. Ben bibimbap yedim. Ama o çekim sırasında bir an arkadaş bize poz verin dedi. Ben de fotoğraf olduğunu düşünerek putlaştım kaldım. Kızlar da gitmişler o kısmı koymuşlar. Olur mu öyle şey yahu. Ardından da restoranın bir arka sokağındaki Karaoke Barda aldık soluğu. Çeşitli pazarlıklarla locamızı da ayarladık. Girdik arkadaşlar esprili bir şarkı seçimi yapıp onu söylediler. Biz de o sırada kamera arkasında onları izlemekteydik. Onun ardından da hep beraber Arirang'ı söyleyip çekime son verdik. Ve tabi ki eğlenmeye devam ettik.
Arkadaşlar video ve ses montajını bizzat kendileri yaptılar. Bence oldukça profesyonel olmuş. Ben hem kurgu açısından, hem espri anlayışı açısından, hem de video kalitesi açısından çok başarılı buldum kendilerini. Bakalım video yarışmasının jürileri de aynısını mı düşünecek. Sizlere de vereyim izleyin panpalar... :)
Videoda 02.46 dan sonra benim olduğum sahneleri görebilirsiniz. Ya da olmasam da olurmuş diyebileceğim sahnelerimi... :D

7 yorum Blogger 7 Facebook

 1. Bayıldım, ilk başlarda kahkahalara boğuldum :D Nereden oy verebiliyoruz oyum size! :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haha çok sevindim. Umarım jüri de aynı şekilde düşünür. :D

   Sil
 2. Sawako'nun da dediği gibi çok eğlenceli bir video olmuş. Telaffuzlarına da ayrıca bayıldım. Bir diziyi gönül rahatlığı ile seslendirebilir valla :) Takdir ettim. Başarılar fighting :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oooo cidden mi beğenmeniz beni bile çok mutlu etti.
   Seslendiren arkadaşa söyledim. Kendisi de çok teşekkür etti. :D

   Sil
 3. Assolistler en son çıkar diye seni sona saklamışlar :)
  you who came from stars falan cidden güzel hoş bi şey çıkmış e eğlencesi de cabası tabii :)
  Emeğinize sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahaha assolist ve ben... Birbirinden ne kadar uzak iki kavram. :D
   Teşekkürler. Yorumlarınızı arkadaşlara da iletiyorum. ^^

   Sil
 4. gerçekten çok güzel olmuş ama merak ettiğim bisey var içecekleri yemekleri ya da kitaoları nerden buldunuz :D

  YanıtlaSil

 
Cadı Kazanı © 2013. All Rights Reserved.
Top